VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Jednoho dne jsem se rozhodl, že si půjdu do sklepa dát do pořádku kolo. Začaly mi poslední středoškolské prázdniny a tak jsem měl dost času, abych se mu mohl po zimě věnovat. Vešel jsem do dveří od našeho sklepa a pustil se do seřizování. Po chvilce jsem uslyšel za dveřmi tlumené hlasy.

Byla to naše sousedka Iveta a někoho vedla dolů do sklepa. Iveta byla velmi pěkná mladá maminka. Bylo ji dvacet pět  let. Její dlouhé černé vlasy jí sahaly kousek pod ramena. Vždy chodila pěkně upravená a byla velice příjemná. Musím se přiznat, že sem tam, když jsem si honil klacek, tak jsem u toho na ni myslel.

Po té co jsme se s Ivetou rozešli ve sklepě, jsem ji dva dny neviděl. Potkali jsme se až po dvou dnech na schodech. Šla se svou čtyřletou dcerkou právě na procházku.

„Ahoj,“ pozdravila mě.

„Ahoj,“ odpověděl jsem.

„Potřebovala bych odpoledne pomoct, nemáš čas?“ zeptala se a mrkala při tom na mě.

„Určitě, to není problém, kdy mám přijít?“ natěšeně jsem se zeptal.

„Malou teď nechám u babičky, tak přijď tak ve dvě, prosím!“

Posledni komentare
02.01.2012 00:44:10: Pěkné! http://moje-nika.blogspot.com/

Ivetu jsem zase neviděl dva dny a měl jsem strašnou chuť na její sladkou kundičku. Rozhodnul jsem se, že využiji SMSky k domluvení si schůzky, abych náhodou nenadělal Ivetě doma nějaké problémy, kdybych se tam zastavil. Napsal jsem:

- Mam na tebe strasnou chut a uz to nevydrzim!Nemas cas?

Po chvilce mi přišla odpověď:

-Mam tady dva dny navstevu, ale jestli chces tak muzu na chvilku do sklepa a aspon ti ho vykourim-

Odpověděl jsem hned obratem:

-Uz tam jdu-

Hned druhý den jsem si neodpustil Ivetě napsat SMS. Moje zvědavost byla velká. Chtěl jsem vědět, s kterou kamarádkou to Iveta zkoušela. Představa dvou propletených, ženských těl mě vzrušovala ještě více, než když si to ženská dělá sama a tak jsem jí napsal:

-Asi jsem moc zvedavej, ale neda mi predstava, ze si to zkousela s holkou. Predstavuju si Te jak ji lízes te kamaradce a jak ona tobe. Libilo se ti to? Znam ji?-

Po delší chvilce mi přišla odpověď:

-Bylo to moc pekny. Zenska vi poradne kam ma sahnout, ale ty ses ji zdatne vyrovnal. Urcite ji znas! Pak ti to povypravim.-

Po poslední schůzce s Ivetou mi nastal týdenní půst a mně nezbývalo, než si jen sám honit ocas. Během toho týdne jsem potkal Janu v obchodě. Důkladně jsem si ji prohlížel a doufal, že přistoupí na náš návrh. Její sexy postavička přímo lákala k pomilování. Pozdravili jsme se a já přemýšlel, jestli už jí Iveta něco říkala, nebo ne. Jestli už i Jana přemýšlí, s kým si to bude rozdávat dohromady s Ivetou.

Druhý den mi přišla SMS:

-Jana souhlasi a tesi se. Sejdeme se u ni pozitri ve dve, jo?-

Posledni komentare
14.12.2010 23:50:05: Hezky, netusila bych, jak se muzu pri cteni tak vzrusit smiley${1}

Po chvilce vykládání se mi začal můj kolík znovu stavět. Nebylo divu. Naše povídání se točilo stále kolem sexu a já už začal myslet na to, že bych ho znovu zasunul do Janiny kundičky.

Začal jsem si sám hladit svůj napůl postavený ocas a Jana to hned pochopila jako výzvu a posunula se k mým nohám. Rukou se chytila mého kolíku a jemně ho stiskla celou dlaní a začala jej pomalu honit. Druhou rukou mi hnětla pytlík, jemně ho mačkala a laskala se s ním. Po chvilce si vzala můj žalud do pusy a sála ho. Nechal jsem ji chvilku, ať saje ocas a pak jsem ji odstrčil.

K večeři holky připravily kuřecí směs se zeleninou a rýží. Všichni tři jsme si pochutnali, protože jsme byli opravdu vyhládlí. Celá večeře působila velice sexy. Jana měla na sobě jen na půl rozepnutý župánek, tak že jí sem tam vykouklo prso. Iveta zase jen tričko a tak při pohledu do jejího klína jsem viděl celou kundičku. Já jsem samozřejmě nezaostával, měl jsem na sobě taky jen tričko a tak celý můj chlapák byl pořád vidět.

Holky umyly nádobí, abychom po sobě nenechali žádný nepořádek a pak jsme si sedli na chvilku v obýváku. Zůstali jsme jen tak lehce odění a snažili se konverzovat. Neustále se náš hovor stáčel k sexu a můj ocas už byl zase probraný a trčel v celé své kráse.

„Tak jdeme do té ložnice, nebo ne?“ zeptal jsem se.

„No koukám, že jsi pěkně připravenej! No, i moje mušlička už se těší na nějaký to pomazleníčko,“ řekla Iveta a koukala se při tom na Janu. Jana se na ni jen usmála a rukou si pohladila svou kundičku.

Ráno, když jsem se probral, tak už vedle mě ležela jen Jana, která se pomalu také probouzela.

„Kde je Iveta?“ zeptal jsem se.

„Už musela jít. Dáš si něco na snídani?“ zeptala se zase Jana.

„Dám,“ odpověděl jsem, „tebe!“ a hned jsem zajel Janě rukou do rozkroku. Podívala se po mně a roztáhla nohy více od sebe.

„Ty máš ještě po včerejšku chuť?“